Skip to main content

Keramické známky nově v prodeji i v Arcibiskupském paláci

Sběratelské magnetky z Hané

Cestujete rádi a chcete si občas připomenout svoje výpravy po památkách a dalších turistických cílech? Tak právě pro vás máme tip na stylový suvenýr, který se stane ozdobou každé domácnosti. Zapojilo se už přes 150 oblíbených turistických cílů po celé České republice. Začněte sbírat spolu s námi. 

Nově máme v prodeji keramickou magnetku #151 s motivem Arcibiskupského paláce v Olomouci. Na magnetce je stylizovaná perokresba průčelí paláce tak, jak jej mohli v minulosti vidět obyvatelé a návštěvníci města Olomouce v době před postavením zbrojnice na Biskupském náměstí. Magnetky zhotovila firma Machovský s.r.o. z Velkého Týnce.

Na nadcházející turistickou sezónu chystáme pro návštěvníky i další nové suvenýry, které,  jak věříme, budou stylovou a pěknou připomínkou návštěvy Arcibiskupského paláce. Zároveň Vám děkujeme za podporu, kterou nám projevujete zakoupením suvenýrů, neboť celý zisk z prodeje je použit na údržbu a provoz historických sálů. Svou návštěvou a nákupem tak přímo přispíváte k udržení přístupnosti Arcibiskupského paláce veřejnosti, za což Vám upřímně děkujeme!